Drevené schodiská na mieru

Výroba drevených schodísk na mieru Dolný Kubín a okolie

Krásne interiérové schody patria k ozdobe každého moderného domu. Výhodou schodísk na mieru je teda nielen úspora miesta podľa konkrétnej interiérovej dispozície, ale drevené schodisko na mieru je tiež dôležitým dizajnovým prvkom, ktorý podčiarkne originalitu a štýl vášho interiéru.

Drevené schody na mieru vrátane návrhov, vlastnej výroby a montáže pre všetky typy priestorov dodávame ako v klasickom prevedení, tak aj s vyrezávanými detailami. Drevené schody a drevené schodiská s roznymi detailami sú veľmi obľúbeným prvkom pre dotvorenie celkového dizajnu nielen rustikálnych interiérov, ale skvele pôsobí aj kombinácia s ďalšími materiálmi, ako je sklo alebo nerez.

Riešenia sú individuálne podľa priestoru a stavebných rozmerov. Povrchová úprava schodov s profesionálnymi lakmi a olejmi zvýrazní prírodnú štruktúru použitého dreva podľa požiadaviek zákazníka.

Každý interiér má jedinečné dispozičné riešenie, preto sa zameriavame na individuálne požiadavky a konštrukčné riešenia každého schodiska. Používame len kvalitné materiály a najmodernejšie technologické a remeselné postupy. Samozrejmosťou pri každej realizácii je aj odborné poradenstvo.

Výhody drevených schodísk na mieru

  • Prispôsobenie sa potrebám zákazníka: drevené schody na mieru sú navrhnutéý presne podľa požiadaviek zákazníka, takže sa budú perfektne hodiť do daného priestoru.
  • Vysoká kvalita: Drevené schodisko na mieru je vyrobený z kvalitných materiálov a je precízne spracované, takže bude trvácne a ľahko udržiavateľné.
  • Unikátnosť: drevené schody na mieru sú jedinečné a špecifické pre daný interiér, môžu tak byť príjemným a unikátnym doplnkom domácnosti.